Preposlať Premýšľate nad zimnou dovolenkou?

 

Zdieľanie článku na sociálnych a iných sieťach

Radi by ste sa podelili o tento článok s ostatnými? Kliknutím na ikonky nižšie ho môžete zdieľať na danej sieti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Premýšľate nad zimnou dovolenkou?

20.01.2015 | Monika Kovačková | Zaujímavosti | Komentárov: 0 |

Pojem dovolenka sa v našich mysliach spája prevažne s letom. Aj teraz už nejeden z nás pomýšľa na výber tej letnej, no ak sa rozhodnete využiť aj tieto týždne, určite nebudete ľutovať.

Premýšľate nad zimnou dovolenkou?

Oddych je najmä o tom, dostať sa zo zabehnutých koľají a odpútať sa aj od pracovných povinností. Prečo to nechávať len na pár dní v roku? Rozdeľte si oddych na celý rok. Takto načerpáte nové sily, a aj v práci budete podávať oveľa lepší výkon. Relaxovať by sme teda mali aj teraz v zime. Určite Vás poteší, že nemusíte cestovať tak ďaleko ako v lete a pokojne si vystačíte aj s našimi horami. Nie každý je však ochotný cestovať na opustenú chatu ďaleko od civilizácie. Ak potrebujete byť aspoň v rušnom meste, hľadajte lacné ubytovanie v Žiline. Práve tu máte v dosahu aj zaujímavé zjazdovky, históriu, či len potulky novým mestom.

Zima je však na cestovanie náročným obdobím, a to aj pre Vaše auto. Preveriť jeho spoľahlivosť je teda na mieste, najmä ak ide o starší model. V mrazoch vie odchádzať nielen autobatéria, ale často aj štartér. Jeho výmena Vás pred oddychom zrejme nepoteší, no na repasparts.sk nájdete lepšie ceny. Myslite aj na pohodlie v samotnom aute. Ako vodič aj po pár desiatkach kilometrov určite oceníte lakťové opierky. Tie nemá vo výbave každé auto, no dajú sa ľahko doplniť, a aj vzhľadom na cenu si takéto pohodlie predsa zaslúžite.

Rovnako si však pozornosť zaslúžia aj Vaše deti. Aby ste im ju nemuseli venovať počas jazdy, kedy by to bolo veľmi riskantné, radšej myslite aj na dostatok obľúbených hračiek. Tie sa zídu nielen počas cesty, ale aj v prípade zhoršeného počasia na dovolenke. Siahnite však skôr po didaktických hračkách z fajnhracky.sk.

Aj keď zima nie je práve obľúbeným ročným obdobím na návštevu autoškoly. V Bratislave môžete získať viac skúseností aj s plnou premávkou, viac na autoskola-feki.sk.

 

tlačiť

Diskusia k článku


Hodnotenie:

hlasov: 0

Pozn: čím väčšie číslo, tým lepšie hodnotenie

Diskusia

Diskusia k článku Premýšľate nad zimnou dovolenkou?


počet príspevkov: 0

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.