Preposlať Dlhá životnosť auta vďaka precíznej starostlivosti v autorizovanom servise

 

Zdieľanie článku na sociálnych a iných sieťach

Radi by ste sa podelili o tento článok s ostatnými? Kliknutím na ikonky nižšie ho môžete zdieľať na danej sieti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Dlhá životnosť auta vďaka precíznej starostlivosti v autorizovanom servise

12.01.2015 | Článok | Tipy, triky, rady | Komentárov: 0 |

Potrebujete skontrolovať technický stav vášho auta či odstrániť poruchu, ktorá vám znemožňuje jeho plnohodnotné využívanie?

Dlhá životnosť auta vďaka precíznej starostlivosti v autorizovanom servise

Najlepšou voľbou nielen počas doby platnosti záruky na nové vozidlo je autorizovaný servis. Len tam vám totiž dokážu chyby diagnostikovať s maximálnou presnosťou a vykonať všetky opravy v súlade s pokynmi a odporúčaniami výrobcu.  A to je pre dlhú životnosť auta naozaj dôležité.

Prečo na opravu auta využiť špecializovaný servis

Aj o nové automobily je nutná pravidelná starostlivosť. Po odjazdení stanoveného počtu kilometrov či po uplynutí doby určenej výrobcom si auto vyžaduje základné úkony ako výmenu oleja, palivového filtra a skontrolovanie celého technického stavu, čo včas odhalí aj možné skryté chyby. Cesty sú navyše nevyspytateľné, a preto sa môže aj u nových vozidiel vyskytnúť poškodenie, ktoré dokáže vyriešiť iba oprava auta. Ak by ste počas záruky nevyužili autorizovaný servis, automaticky by vám prepadla.

Len špecializované pracovisko disponuje s originálnym diagnostickým zariadením a softvérom pre danú značku, ktorý dokáže detekovať chyby so 100-percentnou úspešnosťou. Pracovníci servisu sú školení priamo na opravy konkrétnych vozidiel, a preto je ich práca pre automobil veľmi šetrná a všetky úkony prevedené tak, ako to uvádza výrobca vášho vozidla.

Kompletný záručný servis pre talianske značky vozidiel

Ak ste majiteľom vozidiel talianskych značiek Fiat, Fiat Professional, Lancia či Alfa Romeo, starostlivosť o ne počas záruky zverte len do rúk profesionálov. Práve tých vám ponúka autoservis Tanex v Trnave. Po odovzdaní automobilu vykonajú nielen pravidelné servisné prehliadky, ale aj akékoľvek mechanické či elektrikárske opravy, v prípade potreby aj klampiarske a lakovnícke práce na karosérii. Kompletný servis skontroluje vaše auto od piky a odstráni všetky zistené nedostatky. V Tanexe môžete rovnako využiť možnosť prípravy akéhokoľvek vozidla na kontrolu STK a emisií či novinku – dať si skontrolovať brzdy a tlmiče moderným testerom MAHA.

Doprajte vášmu vozidlu precíznu starostlivosť, ktorá je základom jeho dlhej životnosti a bezproblémovej prevádzky. Záručný servis Fiat, Fiat Professional, Lancia či Alfa Romeo a kompletný pozáručný servis pre všetky ostatné značky od Tanex je pre vaše auto tou najlepšou voľbou.

tlačiť

Diskusia k článku


Hodnotenie:

hlasov: 0

Pozn: čím väčšie číslo, tým lepšie hodnotenie

Diskusia

Diskusia k článku Dlhá životnosť auta vďaka precíznej starostlivosti v autorizovanom servise


počet príspevkov: 0

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.