Preposlať Je auto členom aj Vašej rodiny?

 

Zdieľanie článku na sociálnych a iných sieťach

Radi by ste sa podelili o tento článok s ostatnými? Kliknutím na ikonky nižšie ho môžete zdieľať na danej sieti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Je auto členom aj Vašej rodiny?

16.12.2014 | Tisková zpráva | Zaujímavosti | Komentárov: 0 |

Chlapom nemožno uprieť dobrú starostlivosť o auto. Nejedna matka si len povzdychne, keby toľko pozornosti venovali aj svojim deťom, či rodine. No v podstate to robí práve takto.

Je auto členom aj Vašej rodiny?

Auto je dnes vo väčšine domácností nevyhnutnosťou. Používame ho nielen pri dochádzaní za prácou, ale aj za zábavou a oveľa pohodlnejšie vyriešime aj prípadné dochádzanie za lekárom, či nákupmi. V podstate sa tak aj Váš muž stará, aby bolo auto k dispozícií vždy, keď je potrebné.

Aj keď ide „len“ o stroj, všetko musí perfektne šliapať. Ak sa niekde vyskytne nejaký problém, nemusí ešte znamenať katastrofu, no zaručene bude mať nemalý vplyv na jazdné vlastnosti, či dokonca spotrebu. Iste teda nechcete, aby Vás auto nechalo v štichu. Verte, že sa tak stane v najmenej vhodnej chvíli. Preto mu neberte túto záľubu a len občas mu vytknite, že by ste mohli auto využiť aj na nejaký výlet. Aj takto predsa deťom ukážete svet, hoci to bude len najbližší okres.

Jeho perfektný stav je teda kľúčový, na ten však potrebujete odborníka, aj kvalitné diely. Zohnať autosúčiastky nie je veľký problém, no ak hľadáte najlepšie ceny, vyberajte na najlacnejsiediely.sk. Niekedy možno postačí aj výmena tesniacich krúžkov, tie vyberiete aj na novotechno.sk, no v takomto prípade nezabúdajte ani na vhodné oblečenie. Zásahy do auta sú predsa len špinavou záležitosťou a vďaka správnemu oblečeniu bude spokojná aj manželka. Netreba ale podceňovať ani pracovnú obuv, tá zabezpečí pohodlie aj Vám.

Momentálne máte však možno najviac starostí s výberom zimných pneumatík. Ich kúpa nie je lacná, preto si pripravte dostatočnú hotovosť vopred. Pomôcť môže aj pôžička od slovenska-pozicovna.sk. Samozrejme, na internete nájdete aj rôzne cenové kategórie, no prehnaná šetrnosť sa nevyplatí. Tie správne zimné pneumatiky aj pre Vaše auto, a tiež peňaženku nájdete na pneueshop.sk.

tlačiť

Diskusia k článku


Hodnotenie:

hlasov: 0

Pozn: čím väčšie číslo, tým lepšie hodnotenie

Diskusia

Diskusia k článku Je auto členom aj Vašej rodiny?


počet príspevkov: 0

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.