Preposlať Ťažné zariadenie oceníte v každom automobile

 

Zdieľanie článku na sociálnych a iných sieťach

Radi by ste sa podelili o tento článok s ostatnými? Kliknutím na ikonky nižšie ho môžete zdieľať na danej sieti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Ťažné zariadenie oceníte v každom automobile

03.07.2014 | PR článek | Zaujímavosti | Komentárov: 0 |

Autá si zväčša kupujeme na prepravu nás a členov našej rodiny. Pri jeho výbere sa preto snažíme dostatočne zohľadňovať veľkostné parametre, ktoré maximálne vyhovujú účelu auta. Niekedy však prostredníctvom vozidla potrebujeme previezť väčší náklad pri sťahovaní alebo nákupe, či odviezť bicykle pri ceste na víkendový pobyt alebo dovolenku.

Ťažné zariadenie oceníte v každom automobile

Práve vtedy oceníte, ak má vaše auto nainštalované ťažné zariadenie. V prípade, že ho doteraz nemáte, je najvhodnejší čas o ňom pouvažovať.

Praktické využitie pri preprave materiálu alebo aj na dovolenke

Ťažné zariadenia vám umožnia pripojenie prívesu na váš automobil, vďaka čomu dokážete prepraviť aj obrovské náklady. Tento systém oceníte najmä pri sťahovaní domácnosti či preprave stavebného a iného materiálu. Rovnako ho využijete aj v prípade, že ste sa rozhodli ísť k moru či do kempu a chcete zažiť dobrodružnú dovolenku v karaváne. Kvalitné materiály, z ktorých sú ťažné zariadenia vyrobené, zabezpečia vysokú odolnosť, životnosť a najmä bezpečnosť systémov. Ak ste sa rozhodli, že si na vaše auto dáte namontovať doplnok, ktorý umožní pripojenie prívesu, vyberajte si produkty, ktoré spĺňajú uvedené vlastnosti.

Ťažné zariadenia sú dostupné v dvoch základných prevedeniach

Vo všeobecnosti rozlišujeme dva typy ťažných zariadení – pevné a odnímateľné. Pevné ťažné zariadenia sú k automobilu privarené alebo priskrutkované, pričom sa nedemontujú, ak sa nepoužívajú. Naopak, odnímateľné zariadenia známe podľa typického guľového čapu, sa musia vždy demontovať, ak za vozidlom nie je pripojený príves. V ponuke obchodu spoločnosti ELSAGROUP nájdete oba typy ťažných zariadení aj spoločne s bohatým príslušenstvom a elektroinštaláciou potrebnou pre chod týchto systémov.

Nosič bicyklov využijete aj vy

Na ťažné zariadenia môžete pripojiť aj praktické nosiče bicyklov, ktoré zjednodušia ich prepravu kdekoľvek cestujete. Na nosiči bicyklov odveziete až 4 veľké bicykle v závislosti od jeho typu. Ak nosič aktuálne nevyužívate, jednoducho ho z ťažného zariadenia zložíte a vďaka jeho spratným rozmerom ho bez problémov uskladníte v akejkoľvek garáži.

Bohatú ponuku ťažných zariadení, ich príslušenstva a rovnako aj nosičov na bicykle nájdete v internetovom obchode na adrese www.elsaslovakia.sk.

tlačiť

Diskusia k článku


Hodnotenie:

hlasov: 0

Pozn: čím väčšie číslo, tým lepšie hodnotenie

Diskusia

Diskusia k článku Ťažné zariadenie oceníte v každom automobile


počet príspevkov: 0

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.