Preposlať Cestujte s radosťou a bez starostí

 

Zdieľanie článku na sociálnych a iných sieťach

Radi by ste sa podelili o tento článok s ostatnými? Kliknutím na ikonky nižšie ho môžete zdieľať na danej sieti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Cestujte s radosťou a bez starostí

06.03.2014 | PR článek | Komentárov: 0 |

Počas roka trávime v našom aute pomerne veľa času. Najmä ak dochádzate za prácou je auto najrýchlejším a najpohodlnejším dopravným prostriedkom. Blíži sa však dovolenková sezóna, počas ktorej využívame naše auto aj na cesty do zahraničia.

Cestujte s radosťou a bez starostí

Niekto si najlepšie oddýchne len na pláži, iný potrebuje aj nové zážitky, a tak využíva vlastné vozidlo aj na cestovanie po dovolenkovej krajine. Práve na spoznávanie nových krajín je vlastné auto ideálne. Nemusíte sa spoliehať na miestnu dopravu, či predražené taxíky. Môžete sa vybrať kamkoľvek a kedykoľvek chcete. Auto je teda významným spoločníkom aj na dlhších cestách ako len za prácou. Za oddychom predsa cestuje s oveľa väčším elánom ako v pondelok ráno do práce.

Pred samotnou cestou by sme však mali dbať aj na niektoré detaily, nielen ohľadom cestovných dokladov, či batožiny. Aj auto si zaslúži našu pozornosť, aj v prípade, že doteraz šliape ako hodinky. Aby sme sa vyhli starostiam v zahraničí, nechajte svoje vozidlo prezrieť automechanikom ešte doma. O krajine si však zistite všetky potrebné informácie, chcete sa predsa vyhnúť pokutám ale najmä krádeži. Vyššiu mieru istoty môžete mať s GPS monitoringom vozidiel. Budete tak mať prehľad o tom, kde sa Vaše auto nachádza.

Aj keď cestujeme za pekným počasím, aj dážď vie nemilo prekvapiť. Aby Vám práve na cestách nespôsoboval problémy hustý lejak, využite tekuté stierače.

Chrániť však treba aj interiér, a to nielen pred pieskom. Určite tak oceníte aj autorohože. Ak dáte prednosť gumovým, oceníte najmä ich jednoduché čistenie a údržbu.

Ponuka dovoleniek vlastným autom je široká, môžete vyberať už teraz na tiptravel.sk alebo počkať na last minute zájazdy. Netreba však podceňovať ani cestovné poistenie. Toto vybavíte aj na stránke europska.sk. Nikdy predsa neviete čo sa môže stať.

tlačiť

Diskusia k článku


Hodnotenie:

hlasov: 1

Pozn: čím väčšie číslo, tým lepšie hodnotenie

Diskusia

Diskusia k článku Cestujte s radosťou a bez starostí


počet príspevkov: 0

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.