Preposlať Leto, dovolenky a cestovanie

 

Zdieľanie článku na sociálnych a iných sieťach

Radi by ste sa podelili o tento článok s ostatnými? Kliknutím na ikonky nižšie ho môžete zdieľať na danej sieti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Leto, dovolenky a cestovanie

30.07.2013 | PR článok | Tipy, triky, rady | Komentárov: 0 |

Prišiel čas letných dovoleniek. V dnešnej dobe sa tešia stále väčšej popularite dovolenky s bicyklom. Nie ste limitovaný jedným miestom, ale v dovolenkovom čase si môžete užívať slnečné lúče, spoznávať krajinu a zároveň urobiť niečo pre svoje telo. To je dovolenka, ktorá sa rýchlo zaradila na popredné priečky vo svojom obore. Áno je to tak. Tu však prichádza na radu otázka, ako bicykel na miesto odviesť. Na dovolenku potrebujete okrem neho aj kufor plný vecí, kam teda s ním? Ideálnym riešením je odviesť ho na nosiči.

Leto, dovolenky a cestovanie

Strešný nosič pomôže

Práve naň si upevníte bicykel a vaša cesta za spoznávaním sa môže začať. Nosiče na bicykle kupujte v špecializovaných obchodoch alebo obchodoch s autopríslušenstvom. Vyhnite sa supermarketom, kde vám neporadia s výberom a ich nízka cena sa odrazí samozrejme aj na kvalite. Kto chce ušetriť, môže skúsiť hľadať strešný nosič bicyklov na internete. Ak nakupujete u dobrého predajcu  môžete vyberať medzi rôznymi materiálmi, alebo zámkami, ktorými sa kolesá zaisťujú. Očakávajte aj  upínací mechanizmus, ktorý si poradí s rôznymi tvarmi rámov bicyklov. Pri výbere strešného nosiča si dávajte pozor predovšetkým na jeho upevnenie. Delí sa na dva spôsoby. Základný strešný nosič pre autá, ktoré nie sú vybavené strešnými lyžinami a priečny strešný nosič, určený na vozidlá combi.

Leto, dovolenky a cestovanie

Overený predajca strešných nosičov

Tak ako sme už spomínali nie je predajca ako predajca. Širokú ponuku kvalitných strešných nosičov ponúka firma ELSA GROUP, špecialista na ťažné zariadenia a vedúci predajca tohto sortimentu v Českej a Slovenskej republike. Môžete si vyberať z ponuky cez 3000 typov ťažných zariadení a cez 3800 typov strešných nosičov pre takmer všetky modely automobilov. Stretnete sa tu nielen s kvalitnými výrobkami, ale aj prvotriednym poradenstvo, popredajným servisom a doplnkovým sortimentom. Ponúkajú nielen strešné nosiče, kvalitné ťažné zariadenie, ale aj množstvo strešných boxov a elektroinštácie. Ich montáž si môžete objednať s ponúkaných miest na Slovensku.

Leto, dovolenky a cestovanie

Dlhoročné skúsenosti od roku 1995 zaradili túto firmu medzi špičku. Ťažné zariadenia značky WESTFALIA, THULE-BRINK, HOOK, strešné nosiče MONT BLANC, CRUZ a SUPERAUTO to sú popredné svetové značky, ktoré tu dostanete za jedinečnú cenu.  Nie vždy sa lacné veci oplatia, a pri kúpe strešných nosičov to platí viacnásobne. S kvalitnými zažijete dovolenku presne podľa svojich predstáv.

tlačiť

Diskusia k článku


Hodnotenie:

hlasov: 1

Pozn: čím väčšie číslo, tým lepšie hodnotenie

Diskusia

Diskusia k článku Leto, dovolenky a cestovanie


počet príspevkov: 0

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.