Preposlať Porovnajte si ceny PZP online!

 

Zdieľanie článku na sociálnych a iných sieťach

Radi by ste sa podelili o tento článok s ostatnými? Kliknutím na ikonky nižšie ho môžete zdieľať na danej sieti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Porovnajte si ceny PZP online!

14.03.2013 | PR článek | Komentárov: 0 |

Ešte nemáte PZP a rozhodujete sa, ktoré si zvoliť? Mnohé poisťovne nám ponúkajú rôzne, cenovo výhodné balíky poistení. No ako si ich pozrieť všetky a zároveň v pohodlí vášho domova? Veľmi jednoducho!

Porovnajte si ceny PZP online!

Veľa stránok nám ponúka online pzp porovnanie. Takto si môžete vybrať to najlepšie pre vás, dokonca získať aj zľavu, ktorú by ste pri osobnom uzatvorení poistenia nezískali. Okrem tejto výhody je tu aj veľa iných. Pzp porovnanie máte ihneď a zadarmo, bez zbytočných otázok. Stačí keď svoje údaje zadáte raz a môžete si zobraziť všetky ponuky.

Ak už auto poistené máte, nemali by ste zabudnúť, že poisťovňu môžete zmeniť najneskôr šesť týždňov pred koncom poistného obdobia. Ďalej by ste nemali okrem ceny prihliadať na rozsah poistného krytia. Klient by si mal taktiež zvážiť, či by potreboval asistenčné služby, no väčšinou sa už nachádzajú v poistnom balíku.

tlačiť

Diskusia k článku


Hodnotenie:

hlasov: 0

Pozn: čím väčšie číslo, tým lepšie hodnotenie

Diskusia

Diskusia k článku Porovnajte si ceny PZP online!


počet príspevkov: 0

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.