Preposlať Pick-up Jeep radí spiatočku

 

Zdieľanie článku na sociálnych a iných sieťach

Radi by ste sa podelili o tento článok s ostatnými? Kliknutím na ikonky nižšie ho môžete zdieľať na danej sieti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Pick-up Jeep radí spiatočku

04.01.2011 | Redakce Katalog Automobilů.cz | Aktuality, recenzie | Komentárov: 0 |

Chrysler má v súčasnosti príliš veľa iných, dôležitejších starostí, a nový nákladné vozidlo do terénu sa preto odkladá na neurčito.

Pick-up Jeep radí spiatočku

Ak si brúsite zuby na nový pick-up značky Jeep, šetrite brusivom, nech vám v ústach niečo zostane. Auto sa ako koncept Gladiator predstavilo už v roku 2005 a pred pár mesiacmi Chrysler opäť roztočil súkolia internetových diskusií, keď podobné auto predviedol svojim dílerom na veľkej konferencii. Lenže napriek všetkej snahe vnútri aj mimo automobilky sa produkčná verzia v blízkej budúcnosti nedočkáme.

Pick-up Jeep radí spiatočku

Hoci auto by malo technicky blízko k Wrangleru, informácie o prebiehajúcom vývoji posvätené z najvyšších miest boli mylné. Jeep údajne nemá na vývoj auta ani čas, ani prostriedky. Pick-up z dielní Jeepu sa údajne nepáči ani značke Dodge, ktorej Ram by tak dostal konkurenciu z vlastnej stajne.

Pick-up Jeep radí spiatočku

Materský Chrysler pod novým vedením z Talianska pracuje na celom rade projektov - ponáhľa na trh s novou generáciou 300C a Dodge Charger. Fanúšikovia volajú po ďalšom Viper a model 200 nahradil tragický Sebring len provizórne, do dvoch rokov nasadia Chrysler do segmentov C a D úplne nové vozne. V pozadí sa možno chystá nový muscle car - automobilka si totiž nedávno znovu zaregistrovala označenia Barracuda.

Zdroj: Autoweb.cz

 

Související články na Autoweb.cz:

Autotýden Martina Plaštiaka: Zrezivělá sláva Bentley

Bude velké SUV Alfa Romeo převlečený Jeep?
 

tlačiť

Diskusia k článku


Hodnotenie:

hlasov: 0

Pozn: čím väčšie číslo, tým lepšie hodnotenie

Diskusia

Diskusia k článku Pick-up Jeep radí spiatočku


počet príspevkov: 0

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.