Preposlať Citroën uvádza na trh limitovanú sériu vozov C4 by Loeb.

 

Zdieľanie článku na sociálnych a iných sieťach

Radi by ste sa podelili o tento článok s ostatnými? Kliknutím na ikonky nižšie ho môžete zdieľať na danej sieti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Citroën uvádza na trh limitovanú sériu vozov C4 by Loeb.

31.01.2007 | Martin Kněžík | Aktuality, recenzie | Komentárov: 0 |

CITROËN SLOVAKIA s.r.o. uvádza na trh limitovanú sériu vozidiel C4 by Loeb. Akciová cena motorizácie 1.6i 16V je stanovená cca na18 780 € a je zvýhodnená pre mesiac január asi o 4 800 €.

CITROËN SLOVAKIA s.r.o. uvádza na trh limitovanú sériu vozidiel C4 by Loeb. Akciová cena motorizácie 1.6i 16V je stanovená cca na18 780 € a je zvýhodnená pre mesiac január asi o 4 800 €. Odvodený od C4 Coupé, model C4 by Loeb osobitým štýlom úplne zodpovedá stratégii značky Citroën vyvíjať dynamické automobily v súlade s jej účasťou na MS v rallye. Citroën tak svojim zákazníkom môže ponúknuť automobily, v ktorých sa snúbi vášeň pre automobilizmus s potešením z každodennej jazdy.

Citroën uvádza na trh limitovanú sériu vozov C4 by Loeb.

Model C4 by Loeb je ponúkaný v dvoch farebných odtieňoch - oficiálnej farbe Citroënu Sport červenej Aden alebo čiernej Obsidien. Pretiahnuté a súčasne čisté línie karosérie prepožičiavajú modelu C4 by Loeb výnimočné aerodynamické vlastnosti potvrdzujúce jeho športový charakter, ktorý je ešte umocnený zadným prítlačným krídlom. Špecifický ráz vzhľadu C4 by Loeb je zosilnený diskami kolies Resolfen v bielej farbe, ktorú možno na želanie nahradiť šedou Métallure. Ich 17 palcov zaručuje mimoriadne jazdné vlastnosti bez ohľadu na motorizáciu. Lakované spätné zrkadlá modelu C4 by Loeb sú zosúladené s farbou karosérie. Mimo podpis "By Loeb" tiež nesie jedinečnú identifikáciu v podobe poradového čísla. Vnútro vozidla, rovnako ako jeho vonkajšok, nesie znaky športové a zároveň dynamicej high-tech striedmosti. Sedadlá v kombinácii špecifického červeného čalúnenia a alcantary sú zdobené prešívaním. Na predných opierkach hlavy prevedených v koži sú vyšité červená logá značky Citroën. Vnútorná strana dverí má špeciálnu úpravu povrchu a je doplnená kožou s červeným prešívaním. Stredová lakťová opierka, ktorá je rovnako ako volant ozdobená červenou niťou, poskytuje pohodlnú a istú polohu ruky pri riadení.

Citroën uvádza na trh limitovanú sériu vozov C4 by Loeb.

Športový rys vozidla C4 by Loeb je ešte zdôraznený hliníkovým pedálovým ústrojenstvom a, okrem verzie HDi 138 FAP, hlavicou radiacej páky vyrobenou z rovnakého kovu. Výduchy ventilácie, orámovanie radiacej páky a popolník sú prevedené z kovu. Koberčeky sú zladené so zvyškom auta. Ich čierna farba "mistral" s červenou obrubou a prešívaním špecifickým pre značku Citroën sú len jedným z ďalších odlišujúcich prvkov vlastných modelu C4 by Loeb. Pre pokojnejšiu a bezpečnejšiu jazdu je v sériovej verzii voz C4 by Loeb vybavený tempomatom a obmedzovačom rýchlosti. Model C4 by Loeb v sebe spája všetky prednosti rady C4 ako sú pohodlie, bezpečnosť a dynamika s pôžitkom z jazdy výlučným a osobitým vozidlom. C4 by Loeb je ponúkaný v Českej republike so zážihovými motormi 1.6i 16V 80 kW, 2.0i 16V 107 kW.

 

tlačiť

Diskusia k článku


Hodnotenie:

hlasov: 0

Pozn: čím väčšie číslo, tým lepšie hodnotenie

Diskusia

Diskusia k článku Citroën uvádza na trh limitovanú sériu vozov C4 by Loeb.


počet príspevkov: 0

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.