Preposlať Porsche Panamera - ďalšie informácie

 

Zdieľanie článku na sociálnych a iných sieťach

Radi by ste sa podelili o tento článok s ostatnými? Kliknutím na ikonky nižšie ho môžete zdieľať na danej sieti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Porsche Panamera - ďalšie informácie

17.04.2008 | Ondřej Koníček | Aktuality, recenzie | Komentárov: 0 |

Porsche Panamera je pravdepodobne najviac sledované a fotené auto poslednej doby. Prvý prototyp bol zahliadnutý pred 18 mesiacmi na testovacom okruhu Nurburgring. Fotografie, ktoré vám prinášame dnes, sú zo Škandinávie.

Porsche Panamera je pravdepodobne najviac sledované a fotené auto poslednej doby. Prvý prototyp bol zahliadnutý pred 18 mesiacmi na testovacom okruhu Nurburgring. Fotografie, ktoré vám prinášame dnes, sú zo Škandinávie a pravdepodobne nám zatiaľ ukazujú najlepšie detaily vozidla.

Porsche Panamera - ďalšie informácie

Porsche Panamera - ďalšie informácie

Fotografie zadnej časti automobilu prezrádzajú, že Panamera bude mať skutočne veľký kufor. Jeho základná hodnota je 475 litrov a po sklopení sedačiek dostanete viac, ako 500 litrov. Spojler na zadnej strane je menší, než pôvodne vyzeral a pravdepodobne je nový. Zadné svetlá sú kompletne zložené z LED diód. Podľa všetkého bude interiér dobre presvetlený a priestorný, takže klaustrofobici sa nemajú čoho báť. Zadná časť trochu pripomína ~1 poslednú generáciu, hlavne vďaka podobným svetlám.

Porsche Panamera - ďalšie informácie

Porsche Panamera - ďalšie informácie

Porsche je zatiaľ veľmi tajomné, čo sa týka oficiálneho dátumu predaja, tu sa dá zatiaľ len špekulovať. Pôvodne mal ísť automobil do predaja už v priebehu roka 2008, ale zatiaľ to vyzerá, že sa trochu opozdí. Neočakávajte Panameru na trhu skôr, ako v polovici roka 2009. Porsche hovorí, že nechcú vydať nevydarené auto, a preto sa oficiálnemu dátumu predaja vyhýbajú. Základný model so základným motorom V6 3.6 litra by mal stáť zhruba 55 tisíc libier (asi 2,3 milióna korún). Výkon najsilnejšej verzie by mal presiahnuť 500 koní, motor bude pochádzať od firmy Aston Martin a bude mať 8 valcov s dvoma turbami.

Porsche Panamera - ďalšie informácie

Porsche Panamera - ďalšie informácie

tlačiť

Diskusia k článku


Hodnotenie:

hlasov: 2

Pozn: čím väčšie číslo, tým lepšie hodnotenie

Diskusia

Diskusia k článku Porsche Panamera - ďalšie informácie


počet príspevkov: 0

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.