Preposlať Alfa Romeo Mito

 

Zdieľanie článku na sociálnych a iných sieťach

Radi by ste sa podelili o tento článok s ostatnými? Kliknutím na ikonky nižšie ho môžete zdieľať na danej sieti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Alfa Romeo Mito

17.03.2008 | Ondřej Koníček | Aktuality, recenzie | Komentárov: 0 |

Vitajte v novom automobile Alfa Romeo Mito.Jedná sa o nové malé autíčko,ktorého názov je odvodený od mesta,v ktorom bolo navrhnuté (Miláno) a od miesta výroby (Torino).Po designovej stránke sa jedná pravdepodobne o najvydarenejšie auto vo svojej triede.

Vitajte v novom automobile Alfa Romeo Mito. Jedná sa o nové malé autíčko, ktorého názov je odvodený od mesta, v ktorom bolo navrhnuté (Miláno) a od miesta výroby (Torino). Po designovej stránke sa jedná pravdepodobne o najvydarenejšie auto vo svojej triede a s niečím takým môžu prísť naozaj len taliani.

Alfa Romeo Mito

Pokiaľ sa na automobil poriadne zadívate, objavíte na ňom znaky superšportu ~1. Veľmi podobná je predná časť, bezrámové dvere a LED svetlomety. Väčšinu dielov bude Mito zdieľať s automobilom ~2. Alfa je mierne dlhšia, širšia a nižšia, takže pôsobí oveľa športovejšie. Automobil tiež obsahuje nový systém šasi DNA. Vďaka nemu môžete Mito nastaviť na tri rôzne režimy. Dynamický, normálny a pre zlé počasie. Jedná sa teda o automobil, ktorý bude loviť pravdepodobne vo vodách Mini Coopera.

Alfa Romeo Mito

Fotografie interiéru ešte žiaľ neboli odhalené, ale Alfa sľubuje extra kvalitný a prehľadný interiér. Očakávajte teda veľa hliníkového dekóru a sedadlá s výborným bočným vedením. Motory budú v ponuke vo výkonnostnom rozmedzí od 90 do 155 koní. Základný benzínový motor bude 1.4 s výkonom 100 koní. Základná nafta bude 1.3 JTD s výkonom 90 koní. Očakáva sa tiež uvedenie ostrej verzie, ktorá by mala mať až 180 koní, ale tieto správy zatiaľ neboli potvrdené. Základná cena by mala byť 12 tisíc libier a automobil sa dostane do predaja začiatkom roku 2009.

Alfa Romeo Mito

tlačiť

Diskusia k článku


Hodnotenie:

hlasov: 13

Pozn: čím väčšie číslo, tým lepšie hodnotenie

Diskusia

Diskusia k článku Alfa Romeo Mito


počet príspevkov: 0

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.