Preposlať Opel Meriva koncept

 

Zdieľanie článku na sociálnych a iných sieťach

Radi by ste sa podelili o tento článok s ostatnými? Kliknutím na ikonky nižšie ho môžete zdieľať na danej sieti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Opel Meriva koncept

03.03.2008 | Ondřej Koníček | Aktuality, recenzie | Komentárov: 0 |

Dnes sa pozrieme na koncept nového Opelu Meriva. Bude sa jednať o prvý miniMPV s dverami, ktoré sa budú otvárať oproti sebe. Predstavenie prebehne tento týždeň na autosalóne v Ženeve. Sériová verzia bude predstavená na autosalóne v Paríži....

Dnes sa pozrieme na koncept nového Opelu Meriva. Bude sa jednať o prvý miniMPV s dverami, ktoré sa budú otvárať oproti sebe. Predstavenie prebehne tento týždeň na autosalóne v Ženeve. Sériová verzia bude predstavená na autosalóne v Paríži, ktorý prebehne na jeseň 2008.

Opel Meriva koncept

Opel Meriva koncept

Vďaka dverám, ktoré Opel označuje FlexDoors sa na zadné sedadlá veľmi jednoducho nastupuje. Dvere sa otvárajú pod uhlom 90 stupňov a vďaka vysokým B stĺpikom je na zadných sedadlách naozaj veľa miesta, a to hlavne nad hlavou. Takže Meriva koncept má B-stĺpik? Presne tak. Tento stĺpik bol zahrnutý hlavne kvôli cene a bezpečnosti. Podobný typ dverí má aj ~1 a ~2. Vďaka detským poistkám sa nemusíte báť, že by sa vaše deti dostali z auta von a nejak si ublížili.

Opel Meriva koncept

Opel Meriva koncept

Zadné sedadlá majú systém FlexSpace, ktorý je tiež na súčasnej Merive. Sériový model by mohol mať tiež úložný priestor nad hlavami cestujúcich, ktorý nájdete na súčasnej verzii ~3. Aby boli všetci šťastní, budete si môcť prikúpiť aj panoramatickú strechu. Takže interiér je veľmi vzdušný a klaustrofóbia vám tu skutočne nehrozí. Meriva bude obsahovať aj množstvo technických vymožeností, ktoré Opel predstavil v modeli Insignia. Základná cena bude vyššia než za súčasný model, a to asi o 26 tis Sk.

Opel Meriva koncept

tlačiť

Diskusia k článku


Hodnotenie:

hlasov: 14

Pozn: čím väčšie číslo, tým lepšie hodnotenie

Diskusia

Diskusia k článku Opel Meriva koncept


počet príspevkov: 0

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.