Preposlať Bugatti ,,Project Lydia

 

Zdieľanie článku na sociálnych a iných sieťach

Radi by ste sa podelili o tento článok s ostatnými? Kliknutím na ikonky nižšie ho môžete zdieľať na danej sieti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Bugatti ,,Project Lydia

05.04.2008 | Ondřej Koníček | Aktuality, recenzie | Komentárov: 0 |

Bugatti Veyron bol ešte donedávna najrýchlejší automobil na svete. Potom ale dostal viac ako zdatnú konkurenciu od Hennesseyho a Ultimy. Ale Bugatti chce titul automobilky, ktorá vyrába najrýchlejšie sériové automobily na svete, späť.

Bugatti Veyron bol ešte donedávna najrýchlejší automobil na svete. Potom ale dostal viac ako zdatnú konkurenciu od Hennesseyho a Ultimy. Ale Bugatti chce titul automobilky, ktorá vyrába najrýchlejšie sériové automobily na svete, späť. To je hlavný dôvod, prečo sa začalo pracovať na novom superšporte s pracovným názvom Project Lydia. Maximálny výkon by mal byť 1175 a najvyššia rýchlosť bezpečne presiahne 400 km/h.

Bugatti ,,Project Lydia

Bugatti ,,Project Lydia

Mysleli ste si, že je Veyron drahý? No, splietli ste sa. Project Lydia (hovorí sa mu aj Veyronova žena) by sa mal dostať na trh v roku 2009, najneskôr v roku 2010. Cena modelu sa bude pohybovať na úrovni 2.5 milióna euro (asi 80 miliónov slovenských korún). No proste to bude zlatá baňa. Tú budete tiež ale potrebovať, pokiaľ si budete chcieť toto auto kúpiť. Tento model bol navrhnutý presne pre závodné okruhy, ale má tiež plnú homologizáciu na cesty. Bugatti očakáva, že na Nurburgringu automobil prelomí čas 6 m 40 s. Pozrite sa na momentálne návrhy designu.

Bugatti ,,Project Lydia

tlačiť

Diskusia k článku


Hodnotenie:

hlasov: 15

Pozn: čím väčšie číslo, tým lepšie hodnotenie

Diskusia

Diskusia k článku Bugatti ,,Project Lydia


počet príspevkov: 0

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.