Preposlať Fiat Fiorino Panorama

 

Zdieľanie článku na sociálnych a iných sieťach

Radi by ste sa podelili o tento článok s ostatnými? Kliknutím na ikonky nižšie ho môžete zdieľať na danej sieti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Fiat Fiorino Panorama

04.01.2008 | Ondřej Koníček | Aktuality, recenzie | Komentárov: 0 |

Fiat se chystá budúci rok odhaliť civilnú verziu svojej novej dodávky Fiorino. Tá sa bude volať Fiorino Panorama a bude ponúkať miesto pre 5 cestujúcich a jedná sa o mix populárnych tried MPV a van, ktorej vo svete dominuje Citroen Berlingo Multispace.

Fiat se chystá budúci rok odhaliť civilnú verziu svojej novej dodávky Fiorino. Tá sa bude volať Fiorino Panorama a bude ponúkať miesto pre 5 cestujúcich a jedná sa o mix populárnych tried MPV a van, ktorej vo svete dominuje Citroen Berlingo Multispace Na výber budú zo začiatku len dva motory, a to benzínový 1.4 s výkonom 74 koní a naftový agregát 1.3 Multijet s výkonom 76 koní. Zatiaľ to vyzerá tak, že by mohol byť automobil vďaka vydarenému designu a nízkej obstarávacej cene úspešný.

Fiat Fiorino Panorama

Ceny by mali začínať na hranici 432 tisíc korún. Tým si Fiat vytvoril konkurenta vo vlastných radoch a zdá sa, že to odnesie model Doblo, ktorý je o púhych 40 cm dlhší. Aby sa Doblo na trhu ešte nejaký-ten piatok úspešne udržalo, plánuje Fiat novú platformu, na ktorej by postavil faceliftovaný model v roku 2009, ktorý by mal mať oveľa viac vnútorného priestoru.

Fiat Fiorino Panorama

Zvláštne vyzerajúce Doblo je jedno z najlacnejších sedemmiestnych automobilov a bosovia Fiatu by ho radi zbavili nálepky lacného vozidla. Takže sa dá predpokladať, že sa faceliftovaný model mierne zdraží. ~1 a ~2, ktorí tiež ponúkajú sedemmiestne verzie svojich vanov, sú v tomto odvetví spojení práve s Fiatom. Ale vzhľadom k ich veku a nepeknému vzhľadu sa dá predpokladať, že Fiorinu Panorama sa z nich bude dariť najlepšie. Väčším konkurentom bude zrejme Citroen Berlingo, pretože Peugeot disponuje zvláštnymi výklopnými dverami a divným designom.

Fiat Fiorino Panorama

tlačiť

Diskusia k článku


Hodnotenie:

hlasov: 12

Pozn: čím väčšie číslo, tým lepšie hodnotenie

Diskusia

Diskusia k článku Fiat Fiorino Panorama


počet príspevkov: 0

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.