Preposlať Audi A3 facelift

 

Zdieľanie článku na sociálnych a iných sieťach

Radi by ste sa podelili o tento článok s ostatnými? Kliknutím na ikonky nižšie ho môžete zdieľať na danej sieti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Audi A3 facelift

20.12.2007 | Ondřej Koníček | Aktuality, recenzie | Komentárov: 0 |

Audi pokračuje v omladzovaní svojich modelových radov a po predstavení kabrioletu A3 sa tento model dočká aj faceliftu. A tak, ako modely A4 a A5, dostane aj tento poslední výkrik módy, LED diódy ,,uhni mi z cesty“, které budú v predných svetlometoch

Audi pokračuje v omladzovaní svojich modelových radov a po predstavení kabrioletu A3 sa tento model dočká aj faceliftu. A tak, ako modely A4 a A5, dostane aj tento poslední výkrik módy, LED diódy ,,uhni mi z cesty“, které budú v predných svetlometoch.

Audi A3 facelift

Audi A3 facelift

Úpravou prešla aj maska chladiča a predný nárazík. Nie je to síce zrejmé na prvý pohľad, ale pokiaľ sa poriadne na A3 zadívate, určite si to všimnete. Vôbec po prvýkrát v modeli A3 budú ukazovatele smeru integrované v spätných zrkadlách. LED diódy sú asi najvýraznejšia zmena oproti predchodcovi. V každom svetle je ich sedem a vyžarujú jasné biele svetlo. Vyzerajú dobre, hlavne pokiaľ sa začne stmievať.

Audi A3 facelift

Z kancelárií Audi nejak unikol rozvrh na budúcich 12 mesiacov, tak sa môžete pozrieť, aké modely chystajú. Takže faceliftový model A3 sa na trhoch objaví zhruba v polovici roku 2008. Výber motorov zostáva rovnaký, ako doposiaľ, pribudnú maximálne rôzne výkonové verzie preplňovanej 1400-vky 1.4 TSI. Naftové motory TDI dostali konečne vstrekovanie paliva common rail, takže oproti technológii PD sú oveľa menej hlučné. Model ~1 sa na trhu objaví pravdepodobne na jar 2008 so začínajúcou cenou okolo 888 tisíc korún.

Audi A3 facelift

tlačiť

Diskusia k článku


Hodnotenie:

hlasov: 4

Pozn: čím väčšie číslo, tým lepšie hodnotenie

Diskusia

Diskusia k článku Audi A3 facelift


počet príspevkov: 0

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.