Preposlať Opel Insignia

 

Zdieľanie článku na sociálnych a iných sieťach

Radi by ste sa podelili o tento článok s ostatnými? Kliknutím na ikonky nižšie ho môžete zdieľať na danej sieti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Opel Insignia

24.09.2007 | Ondřej Koníček | Aktuality, recenzie | Komentárov: 0 |

Model Vectra čoskoro nahradí Insignia, ktorá sa inšpirovala konceptom GTC.

Že vraj Opel Insignia? Ja som si myslel, že je to nová Vectra!

Stále počúvame, že je to jedno a to isté. Vauxhall a jeho sesterská firma Opel sa snaží napraviť si pošramotenú reputáciu tým, že sa rozhodli že model Vectra nahradí modelom Insignia. Vlastne sme novú Vectru už videli a bola predurčená nasledovať uhladené tvary konceptu GTC. Konečne to začína vyzerať, že s príchodom nového Mondea a opelu Insignia už nebude segment rodinných áut nudný tak ako doposiaľ. Poďme sa pozrieť ako vyzerá interiér Insignie.

Opel Insignia

Len koncept? Vypadá dosť dobre...

Ignorujte všetky vývojárske testovacie vecičky , ktoré sú rozhádzané po kabíne a uvidíte ako presne bude vyzerať auto v interiéry. Rovnako ako nový exteriér, Opel Vauxhall dúfa, že sa mu podarí zdvihnúť podstatne jeho kvalitu a odlíšiť ho od bežnej rutiny. Samozrejme v tom nie sú sami, každá automobilka od Fordu po Renault má podobné plány, otázkou je,, kto prvý vykročí tým správnym smerom. Fotografie sme vytvorili behom testovania vo vysokej nadmorskej výške , v Rocky Mountain, Colorado. Toto auto sa bude predávať v Európe i v Amerike.

Je interiér auta podobný ako má koncept GTC?

Základná architektúra je identická. Prístrojová doska pod šoférom je rovnaká, nad veľkým otáčkomerom a tachometrom sú 2 ďalšie budíky , ktoré ukazujú stav teploty motora a množstvo paliva. Dokonca i riadiaca páka je rovnaká ako pri koncepte GTC. Strednej konzole dominuje veľký digitálny displej, ktorý je umiestnený navrchu. Vauxhall Opel konečne upustil od miniatúrnych tlačidiel, ktoré kazili dojem z interiéru. Očakáva sa , že nová Insignia bude tiež dosť priestorná. Vyrástla až na 4,8 m a prináša viac miesta pre batožinu, ako ponúkal predchodca.

Opel Insignia

tlačiť

Diskusia k článku


Hodnotenie:

hlasov: 10

Pozn: čím väčšie číslo, tým lepšie hodnotenie

Diskusia

Diskusia k článku Opel Insignia


počet príspevkov: 0

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.